Casa Buena Suerte Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Oändlighetspool | Privat strand Strand |
| Aktiviteter Vattenpark Vindsurfing Dykning Kanotpaddling | Spa & Hälsocenter Solarium Helkroppsmassage | Mat/Dryck Bar/lounge |
| Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Buena Suerte Villa Tulum med 6 sovrum, som har en infinity-pool, ligger i Tulums strandområde och inom 3 km från Cenotes Sac Actun. Den här villan med 8 badrum, som erbjuder vindsurfning, dykning och kanotpaddling, passar för 16 gäster.
Denna villa ståtar med ett strandnära läge i distriktet Soliman Bay, ungefär 10 minuters bilresa från Parque Dos Ojos. Boendet ligger inom 3,1 km från Cenotes Park Hidden Treasures.
Gästerna kan beundra utsikten över havet från de flesta lokalerna. Badrumsfaciliteterna i Casa Buena Suerte Villa inkluderar också en separat toalett och en dusch. I badrummen finns också hårtorkar, badlakan och handdukar för din bekvämlighet.
Te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap finns i köket i den här villan. Det finns också matplats, där gästerna kan äta måltider under vistelsen. Restaurangen Chamicos Restauran, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger mindre än 350 meter bort. Bland faciliteterna på plats finns solarium.
- Flygplatser
- Playa del Carmen Flygplats52 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Privat strand
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Bar/lounge
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Oändlighetspool
- Strand
- Solsängar
- Vattenpark
- Trädgård
- Fritids- och TV-Rum
- Solarium
- Helkroppsmassage
- Vindsurfing
- Dykning
- Kanotpaddling
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Hushållning
- Tvätt
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur mycket kostar det att boka den strandnära Casa Buena Suerte Villa?
Det genomsnittliga priset för en natt i den strandnära Casa Buena Suerte Villa är 2651$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Finns det ett kök i den strandnära Casa Buena Suerte Villa?
Ett komplett kök finns i den strandnära Casa Buena Suerte Villa. - ❓
Är husdjur tillåtna i denna strandnära villa?
Gästerna får bo på denna strandnära villa med sina husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Casa Buena Suerte Villa?
På Casa Buena Suerte Villa kan du utforska Tulums viktigaste landmärken, inklusive Parque Dos Ojos (4 km), Cenotes Sac Actun (3 km) och Cenotes Park Hidden Treasures, som finns inom 10 minuters bilresa. - ❓
Finns det några spa-möjligheter i den strandnära Casa Buena Suerte Villa som gästerna kan utnyttja?
Gästerna i den strandnära Casa Buena Suerte Villa kan koppla av med solarium.